Nowy rok akademicki w Szkole Doktorskiej zainaugurowany!

Opublikowane przez Luiza w dniu

40 doktorantów rozpoczęło w roku akademickim 2023/2024 kształcenie w Szkole Doktorskiej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. W gronie pierwszorocznych doktorantów znalazło się 9 osób zza granicy ( jeden obywatel Ghany, dwóch obywateli Kenii, jeden obywatel Korei Południowej, jedna obywatelka Libanu, dwóch obywateli Pakistanu, jeden obywatel Turcji oraz jedna obywatelka Ukrainy).

W tegorocznej rekrutacji wzięło udział 59 osób.

Naszym doktorantom życzymy wytrwałości w zdobywaniu wiedzy
i zgłębianiu pasji naukowej, satysfakcji z podejmowanych wyzwań badawczych oraz spełnienia oczekiwań związanych z rozwojem kariery naukowej.

Zachęcamy do wysłuchania rozmowy podsumowującej rekrutację z prof. Pawłem Brzuzanem – Dyrektorem Szkoły Doktorskiej UWM w Olsztynie. http://uwmfm.pl/news/126/czytaj/12389/nowy-rok-w-szkole-doktorskiej-uwm.html


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *