Women in Tech Summit 2024 coraz bliżej!

Opublikowane przez Luiza w dniu

UWM w Olsztynie z dumą wspiera kobiety w nauce, biznesie i branży tech & IT! Dlatego zachęcamy nasze Doktorantki i Doktorantów do wzięcia udziału w największej konferencji (nie tylko!) dla kobiet w nowych technologiach w Europie i Azji – Perspektywy Women in Tech Summit 2024, organizowaną przez Perspektywy Women in Tech, która odbędzie się 12 – 13 czerwca w EXPO XXI w Warszawie!

UWM w Olsztynie już po raz drugi został partnerem wydarzenia !!!

Studentki i studenci (z Polski i zagranicy) mogą jak zwykle ubiegać się o bezpłatne wejściówki

 Dlaczego warto? Summit to niepowtarzalna okazja dla osób stojących u progu kariery zawodowej i poszukujących stażu lub pracy w branży Tech & IT, ale także potrzebujących mentoringu i networkingu.

Summit to:

  • 2 dni pełne wiedzy, inspiracji i wymiany doświadczeń
  • 5 scen z wykładami ekspertek i liderek branży Tech & IT
  • 150 inspirujących keynote speakerów
  • 60 merytorycznych warsztatów
  • 50 fascynujących tech-talków
  • 500 indywidualnych sesji mentoringowych
  • stoiska 100 najbardziej innowacyjnych globalnych firm
  • Targi Pracy ze spotkaniami rekrutacyjnymi i branżowym networkingiem

oraz mnóstwo pozytywnej energii!

 Jedną z atrakcji tegorocznej konferencji będą Targi Pracy ze stoiskami ponad 100 największych globalnych firm technologicznych i możliwością spotkań z ekspertami, podczas których omówisz swoje CV, poznasz procedury rekrutacyjne oraz uzyskasz cenne rady i wskazówki.

 Wiodącymi tematami tegorocznego Summitu będą: komputery kwantowe, interakcje człowiek-maszyna, neuroróżnorodność, data science, sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe, deep tech, rozwiązania chmurowe oraz ekologia cyfrowa, cyberbezpieczeństwo oraz wiele, wiele innych.

 Zachęcamy nasze doktorantki i doktorantów do aplikowania o bezpłatne wejściówki

Kategorie: Aktualności

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *