Nabór do Programów „Międzynarodowa mobilność doktorantów” oraz „Stypendia dla najlepszych doktorantów zagranicznych”

Opublikowane przez Luiza w dniu

Z radością ogłaszamy rozpoczęcie naboru do dwóch prestiżowych programów w ramach projektu InTraDo, wspieranego przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej (NAWA) w ramach programu STER:

🌍 Międzynarodowa mobilność doktorantów 🌍 Ten program oferuje wsparcie dla doktorantów chcących odbyć staże badawcze w renomowanych ośrodkach naukowych na całym świecie. To wyjątkowa okazja do zdobycia międzynarodowego doświadczenia, nawiązania cennych kontaktów i podniesienia jakości prowadzonych badań.

🎓 Stypendia dla najlepszych doktorantów zagranicznych 🎓 Jeżeli jesteś utalentowanym doktorantem spoza Polski, zapraszamy do aplikowania! Oferujemy 5 sześciomiesięcznych stypendium dla doktorantów zagranicznych z wybitnymi osiągnięciami.

Więcej informacji tutaj.

Kategorie: Aktualności

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *