HORYZONT EUROPA Dzień informacyjny na UWM

Opublikowane przez Luiza w dniu

Działający przy UWM Horyzontalny Punkt Kontaktowy PR UE Polska Północna – Olsztyn (HPK) serdecznie zaprasza na DZIEŃ INFORMACYJNY PROGRAMU HORYZONT EUROPA:

„Jak pokierować swoją karierą naukową i wykorzystać możliwości Horyzontu Europa”.

Spotkanie będzie miało miejsce w dniu 23.04.2024 (wtorek) w godzinach 9.30-14.30, w Starej Kotłowni  sala 102, ul. R. Prawocheńskiego 9, UWM w Olsztynie.

Szkolenie poprowadzą eksperci KPK i HPK Polska Północna a także praktycy realizujący granty w programie Horyzont Europa. Przybliżymy Państwu szereg zagadnień m.in o możliwościach rozwoju kariery naukowej, o tym, jak zostać ekspertem KE i jakie korzyści ta rola może przynieść dla Państwa kariery. Podczas spotkania przedstawimy również możliwości uczestnictwa w projektach wideningowych, które umożliwiają szerszy udział polskich jednostek w Horyzoncie Europa. Nasi goście realizujący granty w programie Horyzont Europa przedstawią pokrótce ich specyfikę oraz podzielą się  bezcennymi wskazówkami jak odnieść sukces w aplikowaniu.

Wydarzenie to jest częścią ogólnopolskiej kampanii „Regiony na Horyzoncie”, której celem jest zaprezentowanie bogatej oferty wsparcia świadczonego w regionach przez Horyzontalne Punkty Kontaktowe, pokazanie sukcesów jednostek z danego regionu w Horyzoncie Europa oraz zachęcenie lokalnych środowisk do intensyfikacji zaangażowania w HE.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale konieczna jest rejestracja. Prosimy o uzupełnienie i przesłanie formularza rejestracyjnego znajdującego się pod linkiem: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=eteLJbt720SFXQgzq4E8G7bGD9qG-HRHtVNlFDuYcQNUQk0wQk9DNkc2NkgxRExLSkhEVDQ1OFpYVC4u


W razie problemów z rejestracją prosimy o przesłanie danych kontaktowych (imię i nazwisko, Instytucja, adres e-mail i telefon) bezpośrednio na adres hpk@uwm.edu.pl. Do osób zarejestrowanych zostanie wysłana wiadomość mailowa z potwierdzeniem rejestracji.

Kategorie: Aktualności

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *