Fulbright Junior Research Award 2025-26

Opublikowane przez Luiza w dniu

Ruszył nabór stypendium w ramach programu Fulbright Junior Research Award. Wnioski przyjmowane są do 6 września 2024 roku.

Fulbright Junior Research Award to stypendia dla osób przygotowujących rozprawę doktorską w polskich instytucjach naukowych. Celem stypendium jest realizacja własnego projektu badawczego w amerykańskiej uczelni, instytucie badawczym non-profit lub organizacji pozarządowej w USA, powiązanego z tematyką przygotowywanej rozprawy doktorskiej. Długość stypendium to 4-10 miesięcy.

W ramach konkursu Junior Research Award 2025-26 można składać wnioski o stypendium Fulbright Research Award at Stanford University School of Medicine 2025-26. Długość stypendium to 8-10 miesięcy. Przyjmujemy zgłoszenia ze wszystkich dziedzin z wyłączeniem projektów wymagających bezpośredniego kontaktu z pacjentem.

Więcej informacji na stronie Fulbright.

Kategorie: Aktualności

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *