IV Dni Świadomości Żywieniowej

Opublikowane przez Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w dniu

W dniach 6-8 maja 2022 r. Koło Naukowe Żywienia i Profilaktyki Żywieniowej UWM w Olsztynie organizuje kolejną, już czwartą edycję wydarzenia „Dni Świadomości Żywieniowej”. Tegoroczna edycja będzie obejmowała sesję trzech dni wykładowych, na których specjalnie dla Państwa prawdziwi specjaliści zaprezentują wykłady, opierające się na rzetelnej, specjalistycznej wiedzy dotyczącej żywności i żywienia człowieka. Nowością w tegorocznej edycji jest międzynarodowy charakter wydarzenia, wynikający z włączenia się gości z zagranicy. Wśród prelegentów znajdą się żywieniowcy, technolodzy, dietetycy, psycholodzy, lekarze, ponieważ naszym celem jest utrzymanie interdyscyplinarnego charakteru wydarzenia. Na IV Dniach Świadomości Żywieniowej wystąpią przedstawiciele Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie (Wydziału Nauki o Żywności, Wydziału Lekarskiego), słuchacze Szkoły Doktorskiej UWM w Olsztynie, Instytutu Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności Polskiej Akademii Nauk w Olsztynie, Uniwersytetu Warszawskiego, samodzielni dietetycy a także członkowie Koła Naukowego Żywienia i Profilaktyki Żywieniowej UWM w Olsztynie oraz Dietetyki #NieNaŻarty. Formuła wydarzenia skupia się przede wszystkim na przekazaniu wartościowej wiedzy, wzajemnej wymianie poglądów poprzez otwartą dyskusję oraz integracji.

Do tej pory zorganizowano trzy edycje wydarzenia, z czego pierwsza miała miejsce w grudniu 2020 r., druga w kwietniu 2021 r., a trzecia w grudniu 2021.

Wydarzenie odbędzie się na platformie Google Meet.

Na wydarzenie obowiązuje rejestracja poprzez formularz: 

https://forms.gle/uteLBeepfhjUwRWE6

Link do wydarzenia https://www.facebook.com/events/554119839210877

Liczba miejsc ograniczona!


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *