Jestem absolwentką Wydziału Rolnictwa i Leśnictwa Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie na kierunku Rolnictwo. W trakcie studiów wstąpiłam do Koła Naukowego Diagnostyki i Fitopatologii Molekularnej „Biohazard”, którego aktualnie jestem przewodniczącą.

W swoich badaniach zajmuję się wykorzystaniem ekstraktów roślinnych w ochronie grochu siewnego przed chorobami. Do moich zainteresowań naukowych należy diagnostyka molekularna chorób roślin, metody ochrony roślin przed chorobami oraz poszukiwanie nowych patogenów roślin.

Joanna Agnieszka Dąbrowska

Rolnictwo i ogrodnictwo

Doktoranci 2021

Nauki biologiczne

Technologia żywności i żywienia

Zootechnika i rybactwo

 Nauki teologiczne

Rolnictwo i ogrodnictwo

Rolnictwo i ogrodnictwo

 Nauki medyczne

 Inżynieria lądowa i transport

Nauki biologiczne

inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka

 Nauki Prawne

Weterynaria

Technologia żywności i żywienia

nauki medyczne

 Zootechnika i rybactwo

 Inżynieria Mechaniczna

Ekonomia i finanse

 Nauki biologiczne

Inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka

Zootechnika i rybactwo

Inżynieria Mechaniczna

Nauki biologiczne

Językoznastwo