To już III Dni Świadomości Żywieniowej!

W dniach 10-15 grudnia 2021 r. Koło Naukowe Żywienia i Profilaktyki Żywieniowej UWM w Olsztynie organizuje kolejną, już trzecią edycję wydarzenia „Dni Świadomości Żywieniowej”. Wydarzenie to będzie obejmowało sesję sześciu dni wykładowych, na których specjalnie dla Państwa prawdziwi specjaliści zaprezentują wykłady, opierające się na rzetelnej, specjalistycznej wiedzy dotyczącej żywności i żywienia człowieka. Wśród prelegentów znajdą się żywieniowcy, technolodzy, dietetycy, psycholodzy, lekarze, czyli tak jak zawsze – interdyscyplinarny charakter. Na wydarzeniu wystąpią przedstawiciele Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie (Wydziału Nauki o Żywności, Szkoły Zdrowia Publicznego, Wydziału Lekarskiego i Wydziału Nauk Ekonomicznych), Olsztyńskiej Szkoły Wyższej, Instytutu Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności Polskiej Akademii Nauk w Olsztynie, Uniwersytetu Wrocławskiego czy Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Formuła wydarzenia skupia się przede wszystkim na przekazaniu wartościowej wiedzy, wzajemnej wymianie poglądów poprzez otwartą dyskusję oraz integracji.

Do tej pory zorganizowano dwie edycje wydarzenia, z czego pierwsza miała miejsce w grudniu 2020 r., a druga w kwietniu 2021 r..

Na wydarzenie obowiązują zapisy poprzez formularz:

https://forms.gle/hbADKbjbpu5LdicKA

Każdy zarejestrowany bierny uczestnik „III Dni Świadomości Żywieniowej”

otrzyma e-certyfikat uczestnictwa!

Serdecznie Państwa zapraszamy i do zobaczenia podczas „III Dni Świadomości Żywieniowej”.